Google G-Suite

Google Apps for Work nedir?

Profesyonel e-posta, çevrimiçi depolama, paylaşılan takvimler, video toplantılar ve daha fazlası için Google tarafından tasarlanan ürünlerin tamamına verilen isimdir.

Firmamın ve benim ne işime yarayacak?

Tamamen Google altyapısı kullanan ürünler sayesinde Google tecrübesine ve hızına erişme olanağını yakalarsınız.

Çalışanlarınız ve siz,Gmail tabanlı Profesyonel bir e-postaya ve 30 GB saklama alanına sahip olursunuz.30 GB alan yeterli olmadığında elbetteki daha fazlasını satın alma imkanına sahipsiniz.

Profesyonel e-posta kısaca şirketinize ait domain uzantılı e-posta şeklinde açıklanabilir.
Örnek,özel e-posta (@sirketiniz.com)

Gmail’in spam’den koruma özelliği, güçlü arama olanağı ve entegre takvimleri daha çok şey yapmanıza yardımcı olur. Geliştirilmiş iş özellikleri %99,9 garantili çalışma süresi ve sıfır reklam alanı içerir.

Google ürünleri için 7/24 destek sağlanmaktadır.

Her yerden çalışma özgürlüğü ise büyük kolaylık sağlamakta,hareket halindeyken telefonunuzda, dizüstü bilgisayarınızda veya tabletinizde dosya oluşturarak, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

Firmanızın güvenliği açısından,gerekli durumlarda,size gereken denetimi sağlayan araçlarla şirketinizin cihazlarını ve verilerini yönetebilirsiniz.

Google Apps for Work uygulamaları ile Bulut tabanlı çalışma imkanına sahip olursunuz.

İş dosyalarınızı Drive’a kaydedebilir, bunlara herhangi bir cihazdan erişin ve ekip arkadaşlarınızla anında paylaşabilirsiniz.Sorun çıkaran mail ekleri ile uğraşmanıza gerek kalmaz.

Çalışanlarınızla veya ekip arkadaşlarınızla dizüstü bilgisayarınızdan, tabletinizden veya telefonunuzdan en çok 15 kişiyle,Google Hangouts’u kullanarak HD video toplantılar yapabilir,ekranınızı paylaşabilir, sunumlar yapabilir ve sohbet edebilirsiniz.

Google takvimi ve Google Dokümanlarını kullanarak daha verimli çalışabilirsiniz.

Kısaca Google Apps sayesinde her şey daha geniş çapta kullanılabilir, kolaylıkla paylaşılabilir ve işinize hız kazandırabilirsiniz.

https://apps.google.com/intx/tr/

Ücretsiz test etmek ve sorularınız için bize hemen ulaşın!