Birebir Google Ads Eğitimi

Öğrenme Garantili, Uygulamalı Eğitim! Özel Ders!

Dijital Pazarlamanın Belkemiği Google Reklamları!

Yeni dünya düzeninde dijital pazarlamanın bizce en veriye dayalı olanı ve en analitik olanı Google Reklamları’dır. Google Ads, Google’ın reklam platformudur ve birçok çeşit reklam gösterimi sunar. Özelleştirilebilir bir reklam hedefleme sistemi sayesinde, reklamlarınızı hedef kitlenize ulaştırabilir ve etkili bir şekilde reklam vermenizi sağlar. Bu, satışlarınızı artırmaya yardımcı olabilir ve müşteri kitlenizi genişletebilir. Google Ads ayrıca çok sayıda araç ve özelliğe sahiptir, böylece reklam verme stratejilerinizi geliştirebilir ve ölçülebilir bir şekilde reklam vermenizi sağlar. Bu nedenle, Google Ads’ın çok faydalı bir reklam platformu olduğu söylenebilir.

Bu Eğitimi Kimler Almalı

  • Online çalışmak isteyip yeni bir işe sahip olmak isteyen girişimciler
  • Şirketlerinin ürün ve hizmet satışlarını dijital pazarlama ile artırmak isteyen yöneticiler
  • Dijital pazarlama, gelecekte de önemini koruyacak bir alandır. Bu nedenle, dijital pazarlama öğrenmek, gelecekte de her daim işe yarar bir beceri olacaktır.
  • Kendisini geliştirmek isteyen iş profesyonelleri. Günümüzde, dijital pazarlama alanında rekabet çok yüksektir. Bu nedenle, dijital pazarlama bilgisi ve becerisi olan bir profesyonel olmak, kariyerinizde önemli bir avantaj sağlayabilir.
  • İşletme sahipleri. Eğer bir işletme sahibiyseniz, dijital pazarlama öğrenmeniz işletmenizin online satışlarını artırmaya yardımcı olabilir.
  • Müşteri ilişkileri profesyonelleri. Eğer bir müşteri ilişkileri profesyonelisiniz, dijital pazarlama öğrenmeniz müşteri ilişkilerinizi geliştirmeye ve müşteri memnuniyetini artırmaya yardımcı olabilir.
  • İçerik yaratıcıları. Eğer bir içerik yaratıcısıysanız, dijital pazarlama öğrenmeniz içeriklerinizi daha etkili bir şekilde pazarlama imkanı sağlayabilir.
  • Sosyal medya yöneticileri. Eğer bir sosyal medya yöneticisiyseniz, dijital pazarlama öğrenmeniz sosyal medya yönetiminde etkili olmanıza yardımcı olabilir.

Bu Eğitimde Neler Öğreneceksiniz?

Genel bakış ve algoritmanın çalışma mantığı

Kampanya çeşitleri, Reklam alanları

Google servisleri

Hesap oluşturma, faturalandırma

Kurulum

Ölçüm metodları

Anahtar kelime planlayıcı kullanımı, faydalı ipuçları

Google trends

Reklam önizleme aracı

Kampanya oluşturma mantığı

Anahtar kelime seçimi ve eşleme türleri

Negatif kelimeler

Reklam grubu ayarları

Reklam oluşturma

Uzantılar ve çeşitleri

Teklif stratejileri, benchmarklar

Kampanya çeşitlerinin özellikleri ve kullanım alanları

Arama ağı

Google görüntülü reklam ağı

Video, YouTube reklamları

Yeniden pazarlama

Yeniden pazarlama kurulumu

Analiz ve raporlama

Yararlı araçlar, ipuçları, tecrübeler, canlı çalışan hesaplar üzerinden örnekler

İleri Düzey

Eğitime devam etmek isteyen öğrencilerimiz için ileri düzey bir eğitimdir. Bu eğitimde Google kampanya kurgunuzu ve tüm dijital pazarlama stratejinize destek olacak bazı yardımcı toollardan da bahsedilecektir.

Tag manager

Search console

Google analytics 4

Merchant center

Hesapların birbirine bağlanması

SEO mantığı, giriş

Backlink

Seo’ya uygun makale yazma

E-Ticaret

E-Ticaret kampanya çeşitleri, kurulumu

Alışveriş reklamları

Dinamik arama ağı

Yandex metrica

Faydalı araçlar ve ipuçları

Sıkça sorulan sorular

Eğitimler nasıl olacak:

Eğitimlerimiz birebirdir, sadece tek kişi için ve öğrenme garantilidir. İzmir içi için özellikle özel ders şeklinde interaktif olarak, aynı derslikte bulunarak yapılmaktadır. Elbette ki isteğe bağlı olarak ya da şehir dışından katılmak isteyen öğrenciler için uzaktan eğitim seçeneğimiz mevcuttur. Ancak hızlı, detaylı öğrenim ve canlı örnekler üzerinden daha etkileşimli bir eğitim için diğer tüm eğitimlerden farklı olarak özel ders seçeneği önerilmektedir.

Bu eğitim sonrası neler değişecek:

Eğer yeni bir iş sahibi ya da kişisel gelişim için öğreniyorsanız çok rahatlıkla dijital bir ajansta google reklamlarını yönetebilecek ve profesyonel olarak çalışabilecek seviyede olacaksınız.

Bir pazarlama profesyoneliyseniz birlikte çalıştığınız ajans kadar bilgi sahibi olabileceksiniz.

Haydi hemen siz de kayıt olun, sınırlı kontenjanları kaçırmayın!